Služby

Vyberte si zo širokej škály našich fyzio a rehabilitačných služieb. V našej ponuke nájdete oxygenoterapiu, rázovú vlnu, robotizovaný laser M8, postcovidovú rehabilitáciu, kryoterapiu, lymfodrenáž, rašelinový zábal a moto dlahu

Oxygenoterapia - Biosana

Oxygenoterapia

Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Posilňuje aj imunitný systém.

ZISTIŤ VIAC
Rázová vlna Impactis M - Biosana

Rázová vlna Impactis M

Liečba šokovou vlnou je jednou z najúčinnejších metód liečby bolesti. Impactis M je moderné zariadenie na boj proti chronickej bolesti

ZISTIŤ VIAC
Robotizovaný laser M8 - Biosana

Robotizovaný laser M8

Využíva MLS laserové žiarenie, ktoré nie je možné zamieňať so žiadnou inou laserovou terapiou kvôli špecifickým vlastnostiam MLS pulzu.

ZISTIŤ VIAC
Postcovidová rehabilitácia - Biosana

Postcovidová rehabilitácia

Včasná postcovidová rehabilitácia podporí definitívne doliečenie následkov vážnej infekcie v organizme a predíde chronickým stavom!

ZISTIŤ VIAC
Kryoterapia - Biosana

Kryoterapia

Využívame revolučný prístroj pre lokálnu chladovú terapiu vzduchom pri teplote až -30˚C. Kryoterapia znižuje opuchy a zvyšuje pružnosť.

ZISTIŤ VIAC
Lymfodrenáž - Biosana

Lymfodrenáž

Pri tejto liečbe sa využívajú návleky na končatiny. Pomocou hadičiek sa do nich vháňa vzduch, čo vytvára tlak na nohu alebo ruku.

ZISTIŤ VIAC
Parafín - Biosana

Parafín

V rehabilitácii a kúpeľníctve sa využíva na zábaly, kde účinkom tepla dochádza k rozšíreniu cievnych kapilár a zvýšeniu látkovej výmeny.

ZISTIŤ VIAC
Moto dlaha - Biosana

Moto dlaha

Motodlaha je prístroj pre všetky 3 kĺby dolnej končatiny. Používa sa v prvej fáze rehabilitácie po zranení či operácii kĺbov dolnej končatiny.

ZISTIŤ VIAC
Plynové injekcie - Biosana

Plynové injekcie

Plynové injekcie sú veľmi účinnou metódou, ktorá je založená na metóde stimulácie využívanej aj v akupunktúre. CO2 sa totiž veľmi dobre vstrebáva.

ZISTIŤ VIAC
Elektroliečba Biosana

Elektroliečba

Elektroliečba je fyzikálna terapia, ktorá vďaka liečebným účinkom elektrickej energie uvoľňuje pohybové funkcie v tele, zlepšuje cirkuláciu krvi a samotnú výživu tkanív. 

ZISTIŤ VIAC
Terapia laserom Biosana

Terapia laserom

Terapia vysokovýkonným laserom predstavuje veľmi jednoduchú a efektívnu liečbu bez vedľajších účinkov, ktorá môže byť zacielená na ľubovoľné bolestivé miesto tela.

ZISTIŤ VIAC
Terapia ultrazvukom - Biosana

Terapia ultrazvukom

Ultrazvukový prístroj generuje ultrazvukové vlny, ktoré prenikajú hlboko do tkanív, kde rozkmitajú bunky. Vzhľadom na indikácie sa aplikuje v rôznej intenzite a dávkach. 

ZISTIŤ VIAC
Cvičenie s fyzioterapeutom - Biosana

Cvičenie s fyzioterapeutom

Fyzioterapeut na základe vstupného vyšetrenia u nášho lekára vytýči cieľ, ktorý chce dosiahnuť a jemu podriadi rehabilitáciu a jednotlivé cvičebné plány. Vychádza z pôvodných pohybových činností a bohatých vedomostí o účinkoch a vplyvoch jednotlivých cvikov na pohybový aparát. Zároveň určí poradie cvikov, počet opakovaní a stupeň náročnosti cvičení.

ZISTIŤ VIAC
Masáže - Biosana

Masáže

Dodajú vášmu telu energiu, odstránia svalové napätie a bolesť chrbta spôsobenú sedavým zamestnaním alebo dlhodobým státím. Masáže majú pozitívny vplyv na krvný obeh a taktiež pôsobia na celý nervový systém, ktorý riadi funkciu vnútorných orgánov.

ZISTIŤ VIAC

Objednajte sa na vyšetrenie

Využite niektorý z telefonických alebo emailových kontaktov alebo vyplňte náš formulár.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre BIOSANA s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.