Oxygenoterapia

V našom fyziatricko-rehabilitačnom centre BIOSANA sme si pre vás pripravili opäť niečo nové! Spustili sme oxygenoterapiu.

NOVINKA V FYZIATRICKO-REHABILITAČNOM CENTRE BIOSANA

Oxygenoterapia

Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu a posilňuje imunitný systém. Pomáha pri poruchách pamäte, zníženi výkonu, spomalených reakciách, migrénach alebo predčasnom starnutí.

Oxygenoterapia priaznivo pôsobí pri celkovej únave a chronickej vyčerpanosti organizmu, zvyšuje výkonnosť svalov i mozgu a zlepšuje stav po prekonaní choroby alebo počas jej akútneho štádia. Vďaka tejto procedúre môže náš organizmus dostať až 90 - 95% kyslíka.

Biosana - Oxygenoterapia
Biosana - Znižuje nepriaznivé dôsledky nevhodného životného štýlu

Ďalšie účinky

Oxygenoterapia znižuje nepriaznivé dôsledky nevhodného životného štýlu a preventívne pôsobí proti nádorovým ochoreniam. Priaznivo ovplyvňuje liečbu ochorení centrálnej nervovej sústavy, kardiovaskulárneho systému, ochorenia tráviacej sústavy, urologické, gynekologické a onkologické ochorenia i ochorenia pohybového aparátu.

Vzduch, ktorý dýchame obsahuje približne 21,3 % kyslíka. Zvýšením koncentrácie O2 vdychovaného vzduchu vedie k zvýšeniu prietoku krvi kapilárnym riečiskom, a tým i k efektívnejšej distribúcii kyslíka tkanivám.

Objednajte sa na vyšetrenie

Využite niektorý z telefonických alebo emailových kontaktov alebo vyplňte náš formulár.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre BIOSANA s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.